Blacha z posypką od marki Gerard corona

Podczas szukania wytrzymałego i estetycznego pokrycia dachowego naszą uwagę przyciągają często blachodachówki. Eksperci chwalą je jako rozwiązanie, które łączy w sobie korzyści blachy płaskiej oraz zalety dachówek. Blachodachówki są więc lekkie i łatwe w montażu, a do tego cechują się dobrymi parametrami izolacyjnymi. Wygląd blachodachówek daje nam również swobodę wyboru, jako że mogą one przybrać praktycznie każdy kolor. Do przodowników na rynku blachodachówek należą marki takie jak Gerard oraz Decra stratos. Osoby zainteresowane takim pokryciem dachowym powinny lepiej zapoznać się z ofertami właśnie tych firm.

Rozwiązania od marki Gerard corona

Najbardziej znanym produktem tej marki jest blacha z posypką Gerard. Dostępna w wielorakich wersjach kolorystycznych, twarda i wytrzymała, a przy tym niesamowicie lekka. Sekretem tego rozwiązania jest wulkaniczna posypka, która nadaje produktowi finalnemu odporności na opady, zarysowania, a nawet na trzęsienie ziemi. Firma posiada już ponad sześćdziesiąt lat doświadczenia w produkcji blachodachówek. Jej produkty spełniają najważniejsze oczekiwania klientów – cechują się wysoką jakością, estetycznym wyglądem, a także niską wagą, czemu zawdzięczają możliwość szybkiej i łatwej instalacji. Osoby ceniące sobie nowoczesne rozwiązania, lecz zdecydowanie preferujące tradycyjną estetykę, powinny zainteresować się dachówkami z serii Gerard Corona. Przypominają one ręcznie wykonywane gonty charakterystyczne dla zabudowy podhalańskiej. Jeżeli chodzi o Gerard Corona cena, to przy tym poziomie wytrzymałości i tak wysokiej jakości, jest ona bardzo atrakcyjna.

Oferta marki Decra stratos

Decra zapewnia nam technologię z najwyższej półki, powstałą w wyniku szerokiej wiedzy i kilkudziesięciu lat doświadczenia Departamentu Badań i Rozwoju Icopal. Do produkcji tych dachówek stosowane są jedynie wysokiej jakości surowce, które muszą sprostać surowym i szczegółowym wymaganiom. Marka przykłada szczególną uwagę do tego, by ich blachy dachowe były w ścisły sposób chronione przed korozją. Do ich stworzenia stosowane są liczne zabezpieczenia, w tym powłoka cynkowo-aluminiowa, której trwałość według obliczeń wynosi 200 lat. Z dziedziny rozwiązań gontopodobnych na szczególną uwagę zasługuje dachówka Decra Stratos, która z powodzeniem zastępuje ręczne gonty wykonane z drewna – sięga się po nią nawet na Podhalu, gdzie to właśnie charakterystyczne gonty decydują w dużej mierze o estetyce tamtejszych budynków.

Kontakt w Polsce

  • 1c Inlet Road, TAKANINI 2112,
  • PO Box 72062,
  • Papakura 2244,
  • Nowa Zelandia

Wyłącznych importerów/ dystrybutorów sprowadzających dachówki bezpośrednio od ROSS ROOF GROUP
z Nowej Zelandii znajdziecie Państwo na stronie: www.tilcor.com oraz www.powrotlegendyTilcor.pl
Nasi bezpośredni importerzy prowadzą aktywną działalność na terenie kraju oraz posiadają sieć dealerów w całej Polsce.

TILCOR