Blachodachówka z posypką

Naszym sztandarowym produktem jest blachodachówka z posypką ceramiczną, którą wprowadziliśmy na rynek ćwierć wieku temu. Od tego czasu osoby korzystające z naszej oferty mogą cieszyć się trwalszymi i piękniejszymi dachami. Działamy jako jedna z marek nowozelandzkiej spółki Ross Roof Group, która posiada ponad 80 lat doświadczenia w dziedzinie produkcji pokryć dachowych.

Z czego powstają nasze blachodachówki z posypką?

Wiemy, że historia każdego wytrzymałego produktu zaczyna się od surowca dobrej jakości. Dlatego oferowana przez nas blachodachówka z posypką mineralną powstaje ze stali pochodzącej z jednej z najczystszych rud żelaza na świecie, która znajduje się na nieskażonych wybrzeżach Nowej Zelandii. Tam też odbywa się jej obróbka i formowanie, w których korzystamy z innowacyjnej technologii produkcyjnej. W tym celu współpracujemy z profesjonalistami z huty New Zealand Stell Ltd. Z roku na rok nasza marka odnotowuje coraz bardziej spektakularny sukces.

Krycie dachu blachodachówką z posypką

Budowa własnego domu to marzenie wielu osób. Wiadomo, że jest to jedna z największych inwestycji w życiu. Dlatego należy zadbać o kluczowe elementy budynku i to od fundamentów aż po dach. My specjalizujemy się w tej ostatniej części, która wieńczy całe dzieło – krycie dachu blachodachówką nie mają przed nami tajemnic. W uzyskaniu pięknego i odpornego dachu pomagamy wszystkim, nawet jeśli dane pokrycie jest niestandardowe lub wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Nasza dachówka ceramiczno-metalowa potrafi naprawdę wiele.

Czemu opłaca się skorzystać z naszej oferty?

Korzystając z naszej oferty powierzasz swój dach w ręce specjalistów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszej blachówki dachowej. Dlatego dajemy gwarancję w formie pro-rata aż na 50 lat. Nasza oferta jest długoletnią inwestycją, która zapewnia trwałość, a do tego wysoką estetykę dachu. Zapewniamy również, że oferowane przez nas rozwiązania są w pełni ekologiczne. Dbamy o to, co otrzymujemy od Matki Natury i chcemy podzielić się tymi darami również z naszymi klientami.

Estetyczne krycie dachu na całe dekady

Wybór jednego rozwiązania na tak długi czas sprawia, że pokrycie dachowe po prostu musi być estetyczne. Korzystając z naszej oferty możesz wybrać dach z blachodachówki z kilku wersji profilowania, a w każdym z nich dostępnych jest kilka kolorów. Sam decydujesz, jaki styl najbardziej Ci odpowiada. Klasyczny, królewski, w stylu angielskim, a może wolisz dachówki z gatunku shake? Wybierz elegancki dach, który na długo zapewni ochronę Tobie i Twojej rodzinie.

Jak kupować oryginał?

Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz prawdziwie oryginalny produkt, wybierz jednego z naszych zaufanych partnerów sprzedaży. Pamiętaj, aby przed zakupem upewnić się co do pochodzenia produktu lub kruszywa, z jakiego został on wykonany. W ten sposób na Twoim dachu znajdzie się oryginalna blacha z posypką. Nasi certyfikowani sprzedawcy z pewnością pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania. Jeśli więc liczysz na profesjonalne doradztwo – możesz się z nimi śmiało skontaktować.

Kontakt w Polsce

  • 1c Inlet Road, TAKANINI 2112,
  • PO Box 72062,
  • Papakura 2244,
  • Nowa Zelandia

Wyłącznych importerów/ dystrybutorów sprowadzających dachówki bezpośrednio od ROSS ROOF GROUP
z Nowej Zelandii znajdziecie Państwo na stronie: www.tilcor.com oraz www.powrotlegendyTilcor.pl
Nasi bezpośredni importerzy prowadzą aktywną działalność na terenie kraju oraz posiadają sieć dealerów w całej Polsce.

TILCOR